Tyto webové stránky používají soubory cookie.
Internetový obchod TWIN.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
×
Eshop
×
 x 

0 ks

REKLAMACE A VRÁCENÍ

Reklamace

Pro uplatnění reklamace je nutné prokázat uzavření kupní smlouvy a to předložením dokladu o nákupu – faktury. Pokud není možné takovýto doklad doložit, postačí nám výpis z účtu- v případě platby kartou či převodem. Pro vyřízení reklamace je nezbytně nutné podrobně popsat vadu výrobku. Pokud se vada nevyskytuje trvale, je potřeba jednoznačně uvést podmínky, za kterých se projevuje. Reklamované zboží by v ideálním případě mělo být kompletní, včetně všech manuálů či jiného příslušenství, a pokud možno zabaleno v původním obalu. Jestliže není možné zboží dodat kompletní a v originálním obalu, postačí nám, když zboží zašlete nebo přivezete adekvátně zabalené tak, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození.

Vrácení zboží

Zboží lze bez udání důvodu vrátit do 14 dnů. Nepoužité zboží v původním obalu musí být spolu s písemným odstoupením od smlouvy doručeno prodávajícímu nejdéle poslední den 14-ti denní lhůty. V případě bezpečnostního kování a objemnějšího balení si vyhrazujeme právo účtování manipulačního poplatku 5-15% z katalogové prodejní ceny.

Upozornění! Atypické výrobky a výrobky dodané dle přesných požadavků spotřebitele není možné vrátit prodávajícímu.

Kontaktujte nás

TWIN s.r.o.
IČ: 45357951, DIČ: CZ45357951

Zemědělská 571/9, 321 00 Plzeň - Litice
Česká republika

E-mail: twin@twin.cz
Tel.: +420 377 328 012-14

Objednat si lze i mailem na objednavky@twin.cz.

Registr solventních firem CZ


TOP

NOVÝ KATALOG 2021/22

NOVÝ KATALOG 2021/22

DÁRKY - PODZIM 2021

DÁRKY - PODZIM 2021