Eshop
×
 x 

0 ks

O NÁS

Již více jak 27 let pro Vás ve spolupráci s předními evropskými výrobci vyvíjíme kvalitní dveřní, okenní i bezpečnostní kování. Roku 2017 jsme spojili síly s DÉMOS HOLDING a.s., díky čemuž jsme objevili další možnosti, jak ještě více pozvednout úroveň našich služeb. 

Ve své činnosti se orientujeme na maloobchodní i velkoobchodní prodej. Naším plusem je schopnost reagovat i na atypická přání zákazníků širokým spektrem designových modelů kování s důrazem na funkci a dlouhodobou životnost. 

Na českém i slovenském trhu jsme spolehlivým partnerem pro výběr dveřního i okenního kování v různých povrchových úpravách, bezpečnostního kování na dveře vstupní a mnoha souvisejících produktů.  V naší nabídce nalezenete také úsporné dveřní systémy ERGON a COMPACK, které šetří místo v domácnostech.

Šperkem produktů značky TWIN je systém skrytých zárubní XINNIX, nabízející nové možnosti při realizaci moderních interiérů. Díky skrytým zárubním dveře vytvoří jednolitou plochu s okolní stěnou a tím vytvářejí efekt elegantního interiéru.

"MÁME KLIKU DO KAŽDÉ RUKY"- u nás si vyberete to pravé kování! 

Sledujte nás

Kontaktujte nás

TWIN s.r.o.
IČ: 45357951, DIČ: CZ45357951

Zemědělská 571/9, 321 00 Plzeň - Litice
Česká republika

E-mail: twin@twin.cz
Tel.: +420 377 328 012-14

Objednat si lze i mailem na objednavky@twin.cz.

Registr solventních firem CZ

TOP

KATALOG 23/24

KATALOG 23/24