Tyto webové stránky používají soubory cookie.
Internetový obchod TWIN.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
×
Eshop
×
 x 

0 ks

O NÁS

Od roku 1992 pro Vás ve spolupráci s předními evropskými výrobci vyvíjíme kvalitní produkty a rozšiřujeme tak nabídku kování a doplňkových produktů.

Ve své činnosti se orientujeme na maloobchodní i velkoobchodní prodej. Naším posláním je schopnost reagovat na standardní i atypická přání zákazníků širokým spektrem designových modelů kování s důrazem na funkci a dlouhodobou životnost.

Na českém i slovenském trhu jsme spolehlivým partnerem pro výběr dveřního i okenního kování v různých povrchových úpravách, bezpečnostního kování na dveře vstupní a mnoha souvisejících produktů od kování na skleněné i dřevěné posuvné dveře přes magnetické a zadlabací zámky až po inovativní úsporné dveřní systémy COMPACK a ERGON.

Šperkem produktů značky TWIN je systém skrytých zárubní XINNIX, nabízející nové možnosti při realizaci moderních interiérů. Díky skrytým zárubním dveře vytvoří jednolitou plochu s okolní stěnou, a tím vytvářejí efekt elegantního minimalistického interiéru.

Objevte širokou škálu kvalitního kování a nepřeberné množství možností pro individuální realizace obytných i kancelářských prostor, které Vám značka TWIN přináší.

Kontaktujte nás

TWIN s.r.o.
IČ: 45357951, DIČ: CZ45357951

Zemědělská 571/9, Plzeň - Litice, Česká republika, 321 00
E-mail: twin@twin.cz
Tel.: +420 377 328 012-14


TOP