Eshop
×
 x 

0 ks

BLOG

Vážení zákazníci,

 

Vážíme si Vaší důvěry ke značce originálního a kvalitního kování TWIN.

S přivítáním jarních dnů a návratem zákazníků do Vašich prodejen, jsme pro Vás připravili odměnu za Vaše objednávky v podobě dárkové kolekce kvalitní čokolády.

Pokud nám zašlete v období od 10.5.2021 objednávku, která splní fakturační limit nad 10 000 Kč bez DPH, bude Vám společně se zbožím zaslána i sladká odměna – Belgické pralinky.

Akce je platná do vyčerpání zásob.

Přejeme Vám dobrou náladu a pevné zdraví

 

Karel Sedláček
výkonný ředitel

TWIN s.r.o. „máme kliku do každé ruky“

Pořadatel programu odměn je TWIN s.r.o.

Doba trvání programu je od 10.5.2021. Dárky je možné získat jen v období platnosti programu odměn, nebo do vyčerpání připraveného množství. Účastník v programu odměn je každá fyzická, nebo právnická osoba s bydlištěm, nebo sídlem firmy na území České republiky, která v době platnosti akce splní podmínky získání dárku. Získání odměny je možné opakovaně při splnění podmínek programu odměn. Účast v programu odměn ani právo na odměnu nemůže Účastník vůči Pořadateli uplatňovat soudní cestou. Účastníkovi programu odměn nevzniká účastí v programu odměn právní nárok na Odměnu, Odměnu nelze vymáhat soudní cestou. Příjemce Odměny v programu odměn zcela odpovědný za splnění svých případných daňových povinností vyplývajících z daňových předpisů České republiky, které jsou spojené s přijetím Odměny. Společnost TWIN s.r.o. si vyhrazuje právo podmínky programu odměn kdykoli aktualizovat či měnit, s okamžitou účinností.

Sledujte nás

Kontaktujte nás

TWIN s.r.o.
IČ: 45357951, DIČ: CZ45357951

Zemědělská 571/9, 321 00 Plzeň - Litice
Česká republika

E-mail: twin@twin.cz
Tel.: +420 377 328 012-14

Objednat si lze i mailem na objednavky@twin.cz.

Registr solventních firem CZ

TOP

KATALOG 23/24

KATALOG 23/24