Eshop
×
 x 

0 ks

BLOG

Vážení zákazníci,

 

vážíme si Vaší důvěry ke značce originálního a kvalitního kování TWIN.
Jako poděkování za spolupráci, jsme pro Vás na konec roku připravili program odměn 4+1, nebo 5+Stoppino pro vybrané modely kování.

Pokud nám zašlete v období od 11.11.2022 do 19.12.2020 objednávky na vybrané modely kování s označením 4+1, nebo 5+S, můžete se začít radovat z odměny ve formě kování, nebo skryté zarážky Stoppino za 1 Kč.

Získání dárků je velmi jednoduché, stačí poslat objednávku, která splní uvedené podmínky.
Program se vztahuje na vyjmenované modely kování, povrchové úpravy a provedení dle přiloženého seznamu. Odměnu získá zákazník, který do objednávky uvede heslo 4+1, nebo 5+S.
4+1 – k objednaným 4 ks kování získáváte páté nejlevnější kování za 1 Kč (vždy shodný model a povrch)
5+S – k objednaným 5 ks kování získáváte skrytou zarážku Stoppino za 1 Kč
(čili jinak řečeno, když si objednáte min. 5 kusů kování, můžete si vybrat,
že dostanete nejlevnější z nich (v rámci shodného modelu a povrchu) za 1 Kč
anebo navíc zarážku Stoppino za 1 Kč).

Obě nabídky 4+1 a 5+S se vztahují výhradně k modelům, povrchovým úpravám a provedení uvedených v přiloženém seznamu nabídky. Nabídka může být v průběhu aktualizována a platí do vyčerpání zásob určených k nabídce.

Přejeme Vám hodně úspěchů a pevné zdraví.

Karel Sedláček
výkonný ředitel

 

TWIN s.r.o. „máme kliku do každé ruky“

Pořadatel programu odměn je TWIN s.r.o.

Doba trvání programu je od 11.11.2022 do 19.12.10.2022. Dárky je možné získat jen v období platnosti programu odměn, nebo do vyčerpání připraveného množství. Účastník v programu odměn je každá fyzická, nebo právnická osoba s bydlištěm, nebo sídlem firmy na území České republiky, která v době platnosti akce splní podmínky získání dárku. Získání odměny je možné opakovaně při splnění podmínek programu odměn. Účast v programu odměn ani právo na odměnu nemůže Účastník vůči Pořadateli uplatňovat soudní cestou. Účastníkovi programu odměn nevzniká účastí v programu odměn právní nárok na Odměnu, Odměnu nelze vymáhat soudní cestou. Příjemce Odměny v programu odměn zcela odpovědný za splnění svých případných daňových povinností vyplývajících z daňových předpisů České republiky, které jsou spojené s přijetím Odměny. Společnost TWIN s.r.o. si vyhrazuje právo podmínky programu odměn kdykoli aktualizovat či měnit, s okamžitou účinností.

Sledujte nás

Kontaktujte nás

TWIN s.r.o.
IČ: 45357951, DIČ: CZ45357951

Zemědělská 571/9, 321 00 Plzeň - Litice
Česká republika

E-mail: twin@twin.cz
Tel.: +420 377 328 012-14

Objednat si lze i mailem na objednavky@twin.cz.

Registr solventních firem CZ

TOP

KATALOG 23/24

KATALOG 23/24