Již více jak 27 let pro Vás ve spolupráci s předními evropskými výrobci vyvíjíme kvalitní dveřní, okenní i bezpečnostní kování. Roku 2017 jsme spojili síly s DÉMOS HOLDING a.s., díky čemuž jsme objevili další možnosti, jak ještě více pozvednout úroveň našich služeb. 

Ve své činnosti se orientujeme na maloobchodní i velkoobchodní prodej. Naším plusem je schopnost reagovat i na atypická přání zákazníků širokým spektrem designových modelů kování s důrazem na funkci a dlouhodobou životnost. 

Na českém i slovenském trhu jsme spolehlivým partnerem pro výběr dveřního i okenního kování v různých povrchových úpravách, bezpečnostního kování na dveře vstupní a mnoha souvisejících produktů.  V naší nabídce nalezenete také úsporné dveřní systémy ERGON a COMPACK, které šetří místo v domácnostech.

Šperkem produktů značky TWIN je systém skrytých zárubní XINNIX, nabízející nové možnosti při realizaci moderních interiérů. Díky skrytým zárubním dveře vytvoří jednolitou plochu s okolní stěnou a tím vytvářejí efekt elegantního interiéru.

"MÁME KLIKU DO KAŽDÉ RUKY"- u nás si vyberete to pravé kování!